İş Makinesi Taşıma

Hareketli veya hareketsiz olsun büyük iş makinesi taşınma her zaman özel yöntemler gerektirmiştir.  Hareketli bile olsalar iş makineleri genelde ağır, karayolları için standart boylardan uzak, hızları düşük ve tekerlek sistemleri alışılanın dışında hatta paletli bile olmaktadır. Paletli bir buldozerin karayolunda seyretmesi mümkün değildir. Sadece asfaltı bozması değil düşük hızları ve yüksek yakıt tüketimleri nedeniyle de pratikte bu mümkün değildir.  Bu yüzden iş makinesi taşıma ciddi bir iş kolu haline gelmiştir. Firmamız bu türden özel nakliye hizmetleri konusunda profesyonel ekipman ve personeli ile 365 gün hizmetinizdedir.

İş makineleri çalışması gereken yerlere karayolları için uygun özel iş Makinesi Taşıma araçlarına gereksinim duyar. Kullanım yeri olarak madende kullanılanlar olsun, yol, baraj ve büyük inşaatlar olsun gerekli iş makinelerinin kısa sürede ve ekonomik olarak taşınmaları gerekir.   Bu taşıma işleri standart yük taşımacılığının üzerinde bilgi ve uzmanlık gerektirmektedir. Örneğin iş Makinesi Taşıma için kullanılacak araç makinenin boyutları ile uyumlu ama aynı zamanda karayolları nizamnamelerine uygun olmalıdır. Büyük ve geniş iş makinesi taşıma sırasında taşınan makine standartların üzerinde geniş veya uzun olabilir. Böylesi durumlarda gerekli güvenlik önlemlerinin ve yasal izinlerin alınması ve sigortalama gibi gerekli işler gerekecektir.

Birçok durumda iş makinesi taşıma sırasında önde ve arkada güvenlik ve uyarı aracına gerek duyulabilir.  Taşıyıcının görsel olarak tüm uyarı ve ikaz işaretleri ile donatılması, gece yolculuğu da söz konusu ise gerekli aydınlatmaların yapıldığından emin olunur. Bu konuda yönetmeliklere mutlaka uyulmalıdır. Güvenli bir iş makinesi taşıma işi özel taşıyıcı ve çekicilere gereksinim duyar. Ayrıca sadece taşıma değil aracı yükleme ve indirme de kendine özgü teknikleri ve araçları gerekli kılar. Taş toprak veya özel çelik rampalar kullanılarak hazırlanan bir rampa aracı yüklemede en çok kullanılan yöntemlerden biridir.  Sadece bu rampaların oluşturulması ve araç yüklendikten sonra kaldırılması için vinç, kazıcı kepçe gibi araçlara ihtiyaç olacaktır. Bu da iş Makinesi Taşıma sektöründe ancak profesyonel firmaların bu hizmeti verebileceğini göstermektedir ve biz tam da bu noktada 365 gün hizmetinizdeyiz

Geniş Araç Filosu

Oto araç kurtarma firmamız İstanbul tüm semtlerine hizmetlerini sorunsuz olarak vermektedir. Tüm semtlerde hızlı araç ekiplerimiz hazır bulunmaktadır. Geniş araç filomuz mevcuttur.

7 / 24 Saat Hizmet

Oto çekici firmamız İstanbul’un tüm semtlerine 7 / 24 saat kesintisiz olarak hizmetlerini vermektedir. Hızlı ve güvenli olarak hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. 0553 723 51 51 hemen arayın

Garantili Hizmet

Oto kurtarma firmamız siz değerli müşterilerimizin araçlarını kurtarma yapıyor iken her daim garantili hizmet vermektedir. Tüm taşıma sorumluluğunu taşıma esnasında firmamız yüklenmektedir.

Müşteri Memnuniyeti

Oto araç kurtarma firmamız %100 müşteri memnuniyeti adı altında sorunsuz olarak hizmetlerini vermektedir. Hemen iletişime geçiniz.

En Uygun Fiyat

Oto araç kurtarma firmamız en uygun fiyatlar ile siz değerli müşterilerimize piyasa koşullarına göre en uygun fiyatlar ile hizmet vermektedir.

Kaliteli Hizmet

Oto çekici firmamız kaliteden asla ödün vermeden hizmetlerini yapmaktadır. Kaliteli ve yerinde hizmet vermekteyiz.