Yeşilköy Oto Çekici

Merhaba firmamız oto kurtarıcı İstanbul’un tüm semtlerinize hizmetlerini vermeye devam etmektedir. Bu yazımızda ise Yeşilköy oto çekici hizmetlerini alanında uzman kadrolarımız ve geniş araç parkurlarımız ile hizmetlerimizi vermekteyiz. Belirtmek isteriz ki firmamız her zaman en iyi şekilde oto kurtarma hizmetlerini alanında uzman kadrosu ile çekirdekten yetişme, araç donanımları son derece en iyi şekilde yapılmış, sorunsuz hizmet anlayışı ile çekici hizmetlerimizi yerine getirmekteyiz.

Firmamız Yeşilköy oto kurtarma hizmetlerini veriyor iken dikkat ettiği en önemli konulardan biri ise müşteri memnuniyetidir. Disiplinli bir şekilde hizmet vermeye çalışan firmamız yolda zor durumda kalmış araç sahiplerine en iyi şekilde hizmetlerini sunmaktadır. Fiyat konusunda ise gerçekten yardımcı olarak bir darbede bizler vurmuyoruz.

Yolda giderken bilinmeyen sebepler ile araçlarımız yolda kalabiliyor. İnsanların bu tür olayların gelmesinde bazen kazaların olmasında hoşnut değiliz ama bir şekilde bu tür olaylar hepimizin başına gelmektedir. Peki, yolda kaldık ne yapmamız gerekmektedir. Bu konuda sizleri biraz bilgilendirmek isteriz.

Yeşilköy Oto Çekici (Yeşilköy Oto Kurtarma) Hizmet Süreci

Firmamız Yeşilköy oto kurtarma hizmetlerini belirli bir kriterlere göre hizmetlerini vermektedir. Firmamız her zaman en iyi hizmeti vermek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır. Sizlerde güvenli bir şekilde ve sorunsuz olarak hizmet almak istiyorsanız lütfen aşağıda yer alan bilgileri dikkatli bir şekilde okuyunuz.

  • Bizimle iletişim sayfamızda yer alan telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geçiniz.
  • Müşteri temsilcimiz sizin nerede (hangi konumda ) kaldığınız konusunda bilgi alacaktır.
  • Araç markanız,
  • Şuanda aracınızın durumu (Tekerleri yürür durumda mı?) yoksa yürürü yok mu?
  • Arıcınızı nereye çekmek istiyorsunuz.
  • Vaktiniz var mı?

Gibi soruları firmamız yetkilileri öğrendikten sonra sizlere fiyatlandırma konusundan bilgi verecektir.

Sizlere verilen fiyatlarda şayet anlaşma sağlanır ise sizin konumunuzda bulunan en yakın aracımızı sizlere göndermekteyiz. Tabi daha iyi bir konuma ihtiyacımız ve sizleri hızlı bir şekilde bulmak için lütfen whatsapp uygulamasından bizlere hızlı bir şekilde konumuzu gönderiniz.

Firmamız hızlı bir şekilde yanınıza gelerek aracınızı çekme işlemi yaparak, istenilen konuma götürmekteyiz.

Yeşilköy Oto Çekici (Yeşilköy Oto Kurtarıcı) İletişim Numaralarıs

Değerli müşterilerimiz firmamız Yeşilköy oto çekici hizmetlerini 7 / 24 saat kesintisiz olarak vermektedir. Sizlerde sorunsuz bir hizmet için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Firmamız oto kurtarıcı hizmetlerini kaliteden ödün vermeden hizmetlerini yerine getirmektedir.